PŘIHLÁŠKA

(Skoro) na každého se dostalo

Přihlašování na komerční 22. ročník Špacíru začalo 1. 4. 2021 v 00:00 h a bylo již pro velký zájem ukončeno. Počet účastníků je letos omezen na 200 špacírníků. Čas do startu si můžeš krátit tady.

Vyhrazujeme si (velmi neradi) právo Špacír 2021 zrušit, pokud se ukáže, že je jeho konání neslučitelné s platnými omezeními. V takovém případě každému přihlášenému vrátíme účastnický poplatek a přidáme několik teplých slov navíc.

 

Toto zboží si právě prohlíží 2021 nakupujících.

 

Jak se správně přihlásit a získat slevu?

1) Vyplň všechna povinná pole ve formuláři a zvaž políčka nepovinná (včetně připojení hřejivého osobního vzkazu hlavnímu likvidátorovi pojistných událostí partnerské pojišťovny K.O. Operativa).

2) Platí rovnice 1 jméno přihlášeného = 1 e-mailová adresa + 1 telefonní číslo + 1 neklidná mysl.

3) Během jednoho dne obdržíš potvrzovací e-mail s platebními instrukcemi. Přihláška se stane platnou teprve po zaplacení účastnického poplatku 149,90 Kč převodem na účet Špacíru a po obdržení potvrzovacího e-mailu.

4) Zhruba tři dny před startem zašleme přihlášeným odkaz na tabulku s časovým rozpisem startu. Zvolíš si čas, kdy chceš startovat. Pokud bude v daném intervalu ještě místo, zapíšeš se do tabulky (pokud ne, nezbývá než vybrat start v jiném čase). Časové intervaly a velikost skupin se budou odvíjet od aktuálně platných omezení.

5) Jestliže bankovní převod neprovedeš do tří dnů od vyplnění přihlášky, přepustíme tvé místo dalším zájemcům, nebo se necháme ukecat, že startovné zaplatíš až na místě, ale za rovných 249,90 Kč.

Kyselica zdarma

 

Co když mi nepřijde e-mail?

Pokud ti celý dlouhý den nedorazí platební instrukce nebo ani po třech dnech nemáš potvrzovací e-mail o zaplacení, začni spamovat naše zákaznické oddělení.

 

Co když se nestihnu přihlásit?

Oddychni si. To je osud.

Případně tedy na této stránce číhej na uvolnění (zejména v posledním týdnu). Systém náhradníků nevytváříme.

Ale fakt ti to stojí za to?

Každý 10. kilometr zdarma!

 

 

Co když seS omylem přihlásil/a?

Odhlas se. Nemusíš být všude, tím méně na Špacíru. Někdo jiný si chce zničit zdraví místo tebe. Ovšem tvůj startovní poplatek v takovém případě propadne ve prospěch fondu Most přes Papajské sedlo není luxus

 

Závěrečná ujednání před startem

Každý špacírník se na trasu Špacíru vydává na vlastní nebezpečí a sám odpovídá za svou bezpečnost. Pořadatelé neručí za žádnou hmotnou, fyzickou a už vůbec ne psychickou újmu nabytou účastníky v průběhu Špacíru.

7. května 2021: tvůj Black Friday

 

Účastníci mladší 18 let musí trasu absolvovat v doprovodu osoby starší 18 let.

Organizátoři přísahají na Filku, že poskytnuté personálie nepředají třetím osobám. Dosavadní mnohaletá bezproblémová praxe toho budiž důkazem.

 

Tak co, jdeš do toho?

 

 Přihlašování na ročník 2021 bylo definitivně ukončeno. Zkus to zase za rok.