Přihláška

Přihlašování na Špacír 2024 spustíme na této stránce až 1. 4. 2024. Do té doby cvičte v rytme.

PŘIHLÁŠKA NA ŠPACÍR

Přihláška | ŠPACÍR – 100 km / 24 h

Přihláška na Špacír 2024 bude aktivována 1. dubna. K dispozici bude 230 startovních míst. Čas do startu si můžeš krátit tady.

Jak vypadá správně vyplněná přihláška?

1) Vyplň všechna povinná pole ve formuláři a zvaž políčka nepovinná (včetně připojení hřejivého osobního vzkazu hlavnímu likvidátorovi pojistných událostí, partnerské pojišťovně K.O. Operativa).

2) Platí rovnice: 1 jméno přihlášeného = 1 e-mailová adresa + 1 telefonní číslo + 1 hlava plná pochybností.

3) Během jednoho dne obdržíš potvrzovací e-mail s platebními instrukcemi. Přihláška se stane platnou teprve po zaplacení účastnického poplatku 250 Kč převodem na účet Špacíru a po obdržení potvrzovacího e-mailu.

4) 3. 5. 2024 dorazíš mezi 19:00 a 23:00 h na start, kde se přihlásíš (viz základní informace) a v 00:00 h od vsetínského skautského střediska odstartuješ.

5) Jestliže bankovní převod neprovedeš do tří dnů od vyplnění přihlášky, přepustíme tvé místo dalším zájemcům, nebo se necháme ukecat, že startovné zaplatíš až na místě, ale za 350 Kč.

Co když mi nepřijde e-mail?

Pokud ti celý dlouhý den nedorazí platební instrukce nebo ani po třech dnech nemáš potvrzovací e-mail o zaplacení, začni spamovat naše zákaznické oddělení.

Co když se nestihnu přihlásit?

Oddychni si. To je osud. Případně tedy na této stránce číhej na uvolnění (zejména v posledním týdnu). Systém náhradníků nevytváříme. Ale fakt ti to stojí za to?

Co když ses omylem přihlásil/a?

Odhlas se. Nemusíš být všude, tím méně na Špacíru. Někdo jiný si chce zničit zdraví místo tebe. Ovšem tvůj startovní poplatek v takovém případě propadne ve prospěch fondu Most přes Papajské sedlo není luxus.

Závěrečná ujednání před startem

Každý špacírník se na trasu Špacíru vydává na vlastní nebezpečí a sám odpovídá za svou bezpečnost. Pořadatelé neručí za žádnou hmotnou, fyzickou a už vůbec ne psychickou újmu nabytou účastníky v průběhu Špacíru.

Účastníci mladší 18 let musí trasu absolvovat v doprovodu osoby starší 18 lety a po předchozím odevzdání tohoto vyplněného souhlasu.

Organizátoři přísahají na Filku, že poskytnuté personálie nepředají třetím osobám. Dosavadní mnohaletá bezproblémová praxe toho budiž důkazem.

Tak co, jdeš do toho? Přihláška čeká, kilometry taky...

Špacírník | 100 km / 24 h