Přihláška

Přihlašování na Špacír 2025 spustíme na této stránce 1. 4. 2025. Dost času na to, aby ses vzpamatoval/a.

PŘIHLÁŠKA NA ŠPACÍR

Přihláška | ŠPACÍR – 100 km / 24 h

Všechno má své limity. Špacír má tři: 100 kilometrů, 24 hodin a pouze 250 účastníků. Chceš být mezi nimi? Tak se po spuštění přihlašování 1. dubna  co nejrychleji přihlas. Čas do startu si můžeš krátit tady.

Jak vypadá správně vyplněná přihláška?

1) Vyplň všechna povinná pole ve formuláři a zvaž políčka nepovinná (včetně připojení hřejivého osobního vzkazu hlavnímu likvidátorovi pojistných událostí, partnerské pojišťovně K.O. Operativa).

2) Platí rovnice: 1 jméno přihlášeného = 1 e-mailová adresa + 1 telefonní číslo + 1 hlava plná pochybností.

3) Během jednoho dne obdržíš potvrzovací e-mail s platebními instrukcemi. Přihláška se stane platnou teprve po zaplacení účastnického poplatku (výši upřesníme) převodem na účet Špacíru a po obdržení potvrzovacího e-mailu.

4) 2. 5. 2025 dorazíš mezi 19:00 a 23:00 h na start, kde se přihlásíš (viz základní informace) a v 00:00 h od vsetínského skautského střediska odstartuješ.

5) Jestliže bankovní převod neprovedeš do tří dnů od vyplnění přihlášky, přepustíme tvé místo dalším zájemcům. (V odůvodněných případech se necháme ukecat, že startovné zaplatíš až na místě.)

Prosba orgů

Aby Špacír zůstal, jaký je, potřebujeme nenavyšovat počet účastníků. Pokud tedy nejsi přihlášen/a oficiální cestou, nejezdi a nepřipojuj se (nenápadně) ke startu. Přidělal/a bys nám tím starosti. A hlavně by to nebylo fér. Díky.

Co když mi nepřijde e-mail?

Pokud ti celý dlouhý den nedorazí platební instrukce nebo ani po třech dnech nemáš potvrzovací e-mail o zaplacení, začni spamovat naše zákaznické oddělení.

Co když se nestihnu přihlásit?

Oddychni si. To je osud. Případně tedy na této stránce číhej na uvolnění (zejména v posledním týdnu). Systém náhradníků nevytváříme. Ale fakt ti to stojí za to?

Co když ses omylem přihlásil/a?

Odhlas se. Nemusíš být všude, tím méně na Špacíru. Někdo jiný si chce zničit zdraví místo tebe. Ovšem tvůj startovní poplatek v takovém případě propadne ve prospěch fondu Most přes Papajské sedlo není luxus.

Závěrečná ujednání před startem

Každý špacírník se na trasu Špacíru vydává na vlastní nebezpečí a sám odpovídá za svou bezpečnost. Pořadatelé neručí za žádnou hmotnou, fyzickou a už vůbec ne psychickou újmu nabytou účastníky v průběhu Špacíru.

Účastníci mladší 18 let musí trasu absolvovat v doprovodu osoby starší 18 lety a po předchozím odevzdání tohoto vyplněného souhlasu.

Organizátoři přísahají na Filku, že poskytnuté personálie nepředají třetím osobám. Dosavadní mnohaletá bezproblémová praxe toho budiž důkazem.

Tak co, jdeš do toho? Přihláška čeká, kilometry taky...

Špacírník | 100 km / 24 h