Ohlasy 2016

Vybrané reakce po 17. ročníku zapsané do deníku nebo zaslané mailem:

 

KláraOrganizace moc příjemná a vychytaná, krásné kopce a nádherné jaro. V krizích jsem si říkala, proč to vlastně dělám a když to odeznělo, měla jsem v hlavě odpověď.

 

Michal: Krásné, skvělé a příště na to seru 🙂

 

Hanka & Dan: Krásná akce, nádherné Valašsko. Děkujeme moc.

 

J&P: Dnes se nám nedařilo, ale uvítaly bychom informaci, který fotolab bude zajišťovat distribuci fotografií z fotopasti umístěné mezi Filkou a Makytou.

 

P. V.: Vážení a drazí pořadatelé, velice oceňuji, že při organizování Špacíru měníte nejen směr pochodu, ale i počasí u jednotlivých ročníků. Měl bych na vás prosbu. A to nepřijímat moji registraci na příští Špacír, neb má selektivní paměť vymaže všechny ty strastiplné vzpomínky a zanechá jen ten pocit, že je to super. Bohužel i tento pocit bude mylně interpretován. A namísto „je to super, že už to mám za sebou a už to v životě nepůjdu“, zkomolí tento pocit na „je to super od půlnoci do půlnoci klusat nahoru dolů navzdory tomu, že všechno bolí, pálí, loupe, … a je to skvělá alternativa k jiným kratochvílím…“ Ještě jednou vřelé díky. P. S.: Kyselice je skvělá.

 

Komár (z Valmezu): Bolí mě nohy.

 

Pan Želva: Miluju kyselicu.

 

Fazi: Šla jsem poprvé, došla jsem včas, ale už NIKDY více! Asi budu brečet! 🙁 Příště už zase jen kyselica, lavor a servis pro účastníky. Díky za všechno 🙂 P. S.: Kyselica perfektní!

 

Pan Želva (ještě jednou): Říkal jsem si, že mě po těch letech na Špacíru už nemůže nic překvapit, a ono jo. Člověk najde s kolegou na Soláni nevěstu a ženicha při focení a chvíli opodál na cestě podvazek. Inu někdy si člověk s sebou odveze i zajímavý suvenýr z cest 🙂 P. S.. Cesta z Cábu na Vsetín, to byl jeden velký očistec. Už vím, co to znamená vidět dvě trosky na trase.

 

Zdenek Cypra: Díky za report. Jste bezva parta a bezva terén, a proto se mi tam moc líbí. Díky vám všem.

 

2016: Rekapitulace   Reportáže   Ohlasy   Fotogalerie