Rekapitulace XV. ročníku, aneb už je dobře…

Rekapitulace XV. ročníku, aneb už je dobře…

Uf, tak je to za námi. Sobota pominula, mraky se roztáhly, mlhy rozplynuly, nad Radhoštěm opět svítí slunce a venkovní teplota se pomalu, ale jistě zvyšuje. A co říci k letošnímu jubilejnímu ročníku?

 

Jubilejní trasa

 

Grafy nelhaly

Ano, je to neuvěřitelné, ale je to tak. Takřka přesně podle brífinkové předpovědi jsme zaznamenali  Ze 174 startujících dobralo se cíle v limitu čtyřiadvaceti hodin 75 lezúňů, což je 43,1% – nový špacírovský rekord! O nejrychlejší čas se postaral Dalibor Šustek (14:42), za ženy Magda Podzemná (16:28). Kromě předem objednaného počasí, přispěl k úchvatným výkonům jistě i pečlivý výběr výroční trasy, která se stala nejdelší ve špacírovské historii (však my se na tu stovku jednou dostaneme).

 

Razítka? Jen více a hustěji!

Letošní novinka se setkala s nečekaným úspěchem. Zírali jsme, kolik oražených kartiček jste nám na základně strkali pod nos. Slečna z rožnovské Benziny vzkazuje, že došla barva. A špacírníky prý v příští dekádě nechce vidět. OK, za pět let to vezmeme přes ÖMV.

 

Na co se těšit?

Až přestanou bolet nohy (účastníci). Až přestane bolet hlava (orgové) – zůstat na základně = vypít větší než malé množství rumu. Za rok jdeme do terénu 🙂

Těšte se na drobné úpravy tradiční trasy, kterou pracovně přezdíváme „nejkratší stovka v republice“. Těšte se na nové placky, kromě špacírovského loga vymýšlíme nové výstižné motivy – máte-li nápad, sem s ním. Uvítáme každou inspiraci.

A v neposlední řadě se těšte na mírné zdražení startovného. Důvodem je potřeba rozšíření vsetínského podchodu, které zamezí dopravní zácpě, na niž si mnozí z vás letos stěžovali. A taky jsme začali platit pronájem Alceda.

My se těšíme na Vás!

 

Díky, díky

Na závěr nezbývá než poděkovat. Vám všem, kteří jste se nezalekli počasí a dokázali pravdivost Šebíkových grafů. Koblížkovi za neopakovatelnou prezentaci a názornou ukázku správně ostříhaných nehtů. Obětavým řidičům záchranných vozidel Ivanovi a Adamovi. Věrným pomocnicím Gurti a Marti za pomoc se vším, co bylo třeba. Okšajovi a Želvě za pomoc s přípravami v Alcedu. Bártě a jejímu týmu (Zdenka a Waupe) za bravurní zvládnutí registrace. Báře za super večírek. Martynovi za nový web. Vsetínským skautům za příjemné prostředí střediska a znovu vám všem za zanechání střediska v použitelném stavu.

Máte-li hezké beskydské mlhy, napíšete-li pochvalnou ódu na XV. ročník Špacíru či příspěvek na svůj blog, neváhejte, nestyďte se a pochlubte se. Milerádi zveřejníme.

 

P1130737

Le mariage de la mariée robe de la mariée décoller après le deuxième „show“, différent du mariage élégant saint traditionnel, robe de mariage mariée de montrer leur côté le plus beau et sexy  Robe de mariée musulmane

 

 

Štítky