Špacír 2017? Vaše volba…

Špacír 2017? Vaše volba…

Špacír se nemůže dočkat, že už bude brzy plnoletý. A hlavou mu víří spousta myšlenek…

 

 

 

 

Řeknu vám, mít osmnáct je pěkné vzrůšo. Občanku už nějakou dobu máte, že jo, k tomu vám ale připadne spousta papírování a povinností, jako třeba hlasovací právo, oznamovací povinnost městské policii nebo správě CHKO Beskydy a plno dalších. Zřídili mi fejsbuk, mnozí mi začali vykat, a taky můžu pít legálně pivo, což se sice dřív tolerovalo, ale stále nešlo o krok svéprávného. Kudy a kam se však mám přes kopce a vrchy Beskyd nyní ubírat?

Mnohý špacírník si myslí, že bych se měl přeorganizovat a vylepšit – třeba dávat do kyselice chilli con chilli nebo jako předstartovní disciplínu přidat rozplavání v Bečvě. Mnohý špacírník zná recept na mou zářivou budoucnost. Já ne. A mezi orgy, těmi hlavami dubovými, rozumná shoda už vůbec není (na pracovním setkání to spíš vypadalo jako při hospodské hádce). Nuže proč ne, bude to na vás. Sami letos rozhodněte. Buďtež volby!

Nedopusťte, aby váš hlas propadl. Přihlaste se, přijeďte a hlasujte. Nebo aspoň pište. A nebo ne. Jak chcete, je to ostatně vaše volba.

Váš Špacír 2017

 

 

Štítky

1 komentář..

  1. Šebík (org) napsal:

    Informační EVENTualita pro sociálně zasíťované:
    https://www.facebook.com/events/652723018245462/