Rekapitulace 2014

Recenze alba: Dalibor Janda – Říhal si partyzán

Drahotušský rodák na své novince i tentokrát nechá všechny (asi čtyři) své fanoušky na pochybách, zda má na poli české hudby stále své místo.

více...

Nonstop, já chci jít nonstop… DiscoŠpacír!

Michal, David, Petra, Janů… ti všichni si půjdou 4. 5. zatrsat na DiscoŠpacír. Nageluj účes, vyraž taky a zažij ten nejlepší discomfort!

více...

Danajské poukazy na Špacír 2024

Danajské poukazy na Špacír 2024, na kterém se půjde nonstop 100 km / 24 h, získá pouze 25 nešťastníků. Kéž mezi nimi nebudeš!

více...

Online reportáž ze Špacíru Leoše Janáčka 2023

Drahně tomu let, co jsem byla Janáčkovou múzou. Nezapomněla jsem. Kéž nezapomenete ani vy. Vaše liška Bystrouška a má online reportáž 2023.

více...

Desatero špacírníka pro rok 2023

Základní pravidlo každého špacírníka/hudebníka zní: „Dobře se naladím.“ Kromě toho ctím následující desatero špacírníka.

více...

Úpravy expozice Leoše Janáčka vyhnaly Brňáky do ulic

Kontroverzní úpravy expozice Leoše Janáčka vzedmuly vlnu vášní u milovníků vlažné hudby. Ukazují Janáčka jako průkopníka ultra-trailu.

více...

Čas na aktivaci danajských poukazů se krátí

Špacírovský danajský dárkový poukaz je vzácná věc. Co udělat pro jeho aktivaci a bezplatný start na Špacíru 2023?

více...

Přihlašování na Špacír 2023 vypukne za tři dny

„Když můžu mít letiště, tak proč ne špacír,“ řekl o půlnoci 1. dubna Leoš Janáček, odhodil partitury, přihlásil se na Špacír a smyčec. Šmytec.

více...

Poctivá rekapitulace čestného Špacíru 2022

23. Špacír je za námi. Nechceme nikoho dodatečně traumatizovat, rekapitulace vám jen připomene, čeho jste se roku 2022 mohli nabažit.

více...

Komiks „Rychlé šípy špacírují“ je na světě

Starý hlasatel a TAM-TAM Jaromíra Soukupa uvádějí: Rychlé šípy 1) míří na stokilometrový pochod, 2) vyrážejí na Špacír, 3) na to jdou od lesa, 4) na diplomatické misi, 5) radí: buďte dochvilní!

více...